Проведення корпоративів та свят


Проведення свят та організація корпоративних заходів - однин з основних напрямків роботи кафе-бару "Сова". Корпоративні свята - це не тільки черговий привід разом повеселитися, але й відмінний спосіб згуртування колективу.

Ми надамо Вам будь-яку допомогу у проведенні Ваших урочистостей. Наші фахівці візьмуть на себе всю роботу з організації свят, починаючи з підготовки програми і закінчуючи проведенням самого свята. Ми пропонуємо Вам нестандартні рішення і оригінальні шоу-програми на корпоратив, гарантуємо уважне ставлення до Ваших індивідуальних побажань.

Як правило, підготовка проходить у декілька етапів: вибір тематики, розробка сценарію і підбір учасників, безпосередньо організація свята. У процесі роботи будь-які етапи можуть коригуватися з урахуванням ваших побажань.

Для економії бюджету замовити організацію свята можна за класичним сценарієм, де основу всієї програми становить ведучий і музичне оформлення. При достатньому бюджеті корпоративні заходи і святкування проходять з оригінальним оформленням і розважальною шоу-програмою. Можлива організація урочистості з ексклюзивним сценаріями. Популярні тематичні програми з підбором костюмів, тематичним оформленням і харчуванням у стилістиці свята.

Телефонуйте, приходьте, адже разом ми створимо будь-яке корпоративне свято, ювілей компанії, Новий Рік та багато іншого.

 

Проведення свят і організація корпоративних заходів у кафе-барі "Сова" - це завжди надзвичайна, яскрава подія для Вас, Ваших друзів, співробітників та гостей!!!

 

Інтер'єр кафе-бару "Сова"


Детальніше...

Приймаємо замовлення

050 288-59-61
067 583-70-58
0362 23-42-92
0362 24-76-99